Asi všichni trenéři používají jako propagační médium Facebook a hlavně Instagram. Ano jsou to dobré sociální sítě a obzvlášť v oblasti fitness je Instagram vhodnou volbou.
Ovšem struktura dat na těchto platformách němůžete nijak přizpůsobit. Navíc vzhledem k tomu, že obě sociální sítě jsou vlastněné soukromou firmou, s kterou nemáte žádnou dohodu, máte nulové záruky ohledně jejího provozu. Může se tak stát, že jednoho dne vám účet na sociální síti zablokují nebo dokonce smažou a veškerá vaše letitá práce bude pryč. Proto je dobré mít jako základ svoji profesní vizitku někde, kde ji máte pod kontrolou a máte záruku provozu. A tyto osobní vizitku s nabídkou služeb propojit se sociálními sítěmi.

Proč se registrovat

Registrací na tomto portále získáte profesionální vizitku, která vás bude prezentovat na Internetu a propagovat vaše služby.

Tento web využívá moderních metod jako je SEO takže Váš profil bude výborně dohledatelný na Internetu. Budete zde mít informace jaké služby nabízíte a kontaktní údaje. A díky kontaktnímu formuláři vám mohou potenciální klienti napsat kdykoli email a vy pak jejich požadavek vyřídíte až budete mít čas a klid na vyřizování emailů nebo kdykoli později zákazníkovy zavoláte dle vaších časových možností.

Díky všem informacím, si může zákazník dohledat přesně službu jakou nabízíte. A díky GPS souřadnicím je každý fitness poradce dobře dohledatelný ve svém okolí.

Portál vytvořil IT specialista, takže je optimalizován pro vyhledávače (SEO) a díky tomu se profily registrovaných fitness poradců na vhodná klíčová slova zobrazují ve vyhledávačích na předních pozicích.
Web je optimalizován pro mobilní zařízení, takže všechny prezentace jsou dobře zobrazitelné na mobilu, který je dneska primární nástroj pro hledání a prohlížení Internetu a často již výhradním zařízením mladých lidí.
Web používá zabezpečení HTTPS a HSTS, což zajišťuje bezpečí uživatelů a také dodává na důvěryhodnosti.

Prezentace na portále fitness-poradce.cz tak je ideální vizitkou, nabídkou služeb a kontaktním místem pro získání nových dobrých klientů.

Pro koho registrace není?

Registrace není pro lidi, kteří:

  • Nemají zájem získat nové klienty.
  • Nechtějí používat Internet a využít jeho výhod.
  • Neřeší, že propagace na platformách jako FB a Instagram nemají žádnou záruku provozu a tak může být taková prezentace kdykoli bezdůvodně vypnuta.
  • Nechtějí prezentaci, která je optimalizována pro mobilní telefony a vyhledávače.

Pokročilé funkce

Možnost nasměrování vlastní internetové domény (přesměrovaní osobního webu) na prezentaci na portále fitness-poradce.cz.

Připravované funkce

  • kontakt list
  • hromadné oslovování klientů: mailing, newsletter
  • vytváření kalendáře s termíny, které si mohou klienti online rezervovat

Cena

Výroba webu na míru běžně dosahuje řádů v desítkách tisíc korun, obzvlášť pokud jsou všechny části webu udělané kvalitně. A zde je kvalitně uděláno i to co není na první pohled vidět např SEO, bezpečnost atd.
Registrace je zdarma. Můžete tak jednoduše a bez nákladů zřídit profesionální prezentaci svých služeb.

Registrační formulář

Vyplňte prosím svoje kontaktní údaje a jakou službu poskytujete a my se vám obratem ozveme s doplňujícími dotazy a ukázkou připravené prezentace.